Moja szminka #1 - INGLOT 405 z serii Matte - postanowiłam dodać ją ponownie do zakładki beauty, bo przewija się tutaj baaardzo wiele pytań na ten temat. Nałożona w dużej ilości wpada w brąz, ja aplikuję ją bardzo delikatnie a następnie rozcieram pędzelkiem co daje efekt matowego wykończenia w kolorze ust, który bardzo często możecie zobaczyć na moich zdjęciach.
Laura, masz bluzkę z kolekcji Justyny Chrabelskiej. Co myślisz o innych fasonach? Np. o tej "bluzie": http://mostrami.pl/pl/projektant-justyna-chrabelska/bluzka-srebrna-z-falbankami-59186 albo: http://mostrami.pl/pl/bluzka-srebrna-59196?___SID=U ?
ReplyDeleteobie mi się podobają, fajna jest ta seria
DeleteMam ją - jej kolor jest super. Minusem jest tylko to, że strasznie wysusza usta i jej trwałość jest średnia;) ale za to cena jest przystępna:)
ReplyDeletePolecam kredkę do ust Mac'a w kolorze Dervish;)
Laura jak to robisz , że między zdjęciami są takie małe odstępy ?
ReplyDeletemusisz to zmienić w kodzie html szablonu, nie pamiętam już jak dokładnie
DeleteKupiłam ja tydzień temu i jestem bardzo zadowolona. Ładnie pachnie. Rozprowadza sie super jak na matowa szminkę. Aplikuje ja podobnie jak ty, by uzyskać najbardziej naturalny efekt. Gdyby nie ty, pewnie bym nawet nie popatrzyła w jej stronę tak wiec dzieki Laura :)
ReplyDeleteJest trwala? Nie wysusza?
ReplyDeleterobi Saharę z ust niestety
DeleteLauro, przepraszam, że często pisze pod anonimem, ale nie mam konta... Chciałam bardzo podziękować za wszystkie rady.
ReplyDeleteNa premierę biala koszula do czarnych cygaretek podniosła mi poziom, potem maska sisley - rewelacja , pytałam też o skład płaszcza,, potwierdzilaś, że ok i jestem bardzo zadowolona, że go zostawiłam...teraz podklad sisley- zbieram sama dowody zachwytu nad cerą. Bardzo dziękuję, że dzielisz się z nami wiedzą , swoim talentem i wyczuciem style.... To niesamowite i wyjątkowe, raczej rzadko się zdarza ,że takie piękne kobiety dzielą się z innymi tak życzliwie i szczerze. Dziękuję
bardzo mi milo to czytać! :) dziękuję!
DeleteWspaniały wybór! Nie ma to jak klasyczne rozwiązania. :)
ReplyDeleteInglot ma dobrej jakości szminki?
ReplyDeletenie jest to jakosc najwyzszych lotow, jest po prostu ok ale kolor jest idealny, wiec przymykam na to oko
DeleteLaura, prosze pomoz! Ktore buty lepsze http://i.imgur.com/eUBm0tK.jpg czy http://sneakernews.com/wp-content/uploads/2014/12/nike-womens-air-max-1-ultra-moire-black-white-1.jpg
ReplyDeletenie wiem, nie podobają mi się
Deletenie jestem wyrocznią ale fajniejsze są te 1 :-)
Deletehej pisałaś że zamówiłaś czarną zamszową spódniczkę z mango, dostałaś ją już może? jak rozmiar?
ReplyDeletetak z ciekawości ile już zużyłaś opakowań tego koloru?
ReplyDeletechyba 4
DeleteW jakiej ona jest cenie?
ReplyDeletepodlinkowalam, 25zł
DeleteLaura, a zamawiajac ze Stanow czy outneta nie placisz cla?
ReplyDeletePozdrawiam :-)
rzadko nakładają mi cło, to chyba losowe :)
DeleteA jaki to procent?
Deletezalezy od rodzaju produktu, rzeczy skorzane sa inaczej wyceniane itp.
Deletejest na pewno cennik na stronie biura celnego. pamiętam, ze jak za pierwszym razem wysylali mi skórzaną kamizelkę Veda cło wyniosło ponad 800zł, kosmos
Faktycznie duzo, no ale moze kamizelka byla stosunkowo droga. Sprawdze, nie mniej jednak dzieki za info Laura. Pomysle, czy owe ryzyko clo/ewentualna wymiana sie oplaca. Najlepsze jest to, ze ja nawet nie mieszkam w Polsce, a w Norwegii, i rzeczy zamawiam do Polski, bo tutaj clo byloby znacznie wyzsze...
Deletea jakiego pędzelka używasz do rozcierania pomadki? :)
ReplyDeletez maca, ale wydaje mi się, że do takiej czynności to wszystko jedno jaki
DeleteMasz jeszcze jakieś szminki lub konturówki które polecasz?
ReplyDeletejest jakaś konturówka odpowiadająca tej szmince? :-) pozdrawiam cieplutko!
ReplyDeletejakiej kontórówki do niej uzywasz? :)
ReplyDelete