http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/spodnice/mini/zak%C5%82adana-zamszowa-spodnica/?id=43073580_69&n=1&s=prendas.tops&ident=0__0_1423239398044&ts=1423239398044 jak Ci się podoba?
Laura, wyglądasz bezbłędnie! Spodnie te same co w poście z kurtką Neige? Jestem na telefonie i niewygodnie mi szukać ale tamte chyba były ciemniejsze i luźniejsze?
nie jestem niepoważna, żeby marznąć na własne życzenie - nie odczuwałam dzisiaj żadnego dyskomfortu termicznego, w tej stylizacji spodnie sięgają buta gdy jestem w pionowej pozycji. kostki zakrywam przy ujemnych temperaturach, powyzej zera po prostu nie jest mi w nie zimno :D PS. kolorem moich rąk lepiej się nie sugerować - jako dziecko gdy tylko byla okazja ściągałam rękawiczki, kilka razy sobie je przemroziłam i teraz przy najmniejszym obniżeniu temperatury wyglądają jak u Wokulskiego. A do ludzi wolę się nie porównywać, jak patrzę na ogół to mam wrażenie, że mamy jakieś inne receptory, szczególnie rzuca mi się to w oczy wiosną, kiedy robi się ciepło, ja już w t-shircie i ramonesce a w tramwaju wszyscy w zimowych kurtkach i czapkach
Laura, pomóż. Jak się ubrać na Walentynki? Spędzamy wieczór we dwoje w domu, kolacja itd. Całkowicie nie mam pojęcia co na siebie włożyć, a chciałabym wyglądać inaczej niż na co dzień. :)
Lora,co o sądzisz o tych botkach?https://www.venezia.pl/uploads/products/9122_NAPP_NER__2.jpg veneza czy http://www.mivo.pl/product-pol-10863-Verona-Czarne-Skorzane-Botki-Damskie-DBG107.html
Lora,widziałaś może gdzieś takie proste sweterki w kolorach:biel,beż,szary,pudrowy,rozbielony róż...https://farm8.staticflickr.com/7564/16076240528_7375fb6d2f_b.jpg Rozglądam się od dłuższego czasu i nie udało mi się znaleźć nic ładnego,a to przecież podstawowy model i typowe kolory.
pewnie uroki młodości - gdy miałam 20 lat też tak się ubierałam teraz gdybym wyszła bez szala, albo z gołymi nogami - na pewno zakończyłoby się to chorobą
jak Ci się podobają te buty? http://axelme.com/clothes/shoes/calvin-klein-brady-womens-size-7-black-leather-pumps-heels-shoesblack-calvin-klein-heels-sandal-e1486-blk-9368
Zamówiłam wczoraj botki z venezii, dzięki za odpowiedź:)G.Rossi zamierzam obczaić w sklepie stacjonarnym.Uwielbiam wszelkiej maści botki.Znalazłam też fajny model,w hm?http://strcdn.com/t/m6/1765/1765301.jpg
Czesc, mam pytanie z innej beczki ;) Czytalas 50 twarzy Greya? Wszyscy teraz o tym mówią, nie moge sie przemóc, zeby kupić te ksiązke. Moze Ty mi powiesz czy warto?
Obserwując raz na jakiś czas Twoje stylizacje, odnoszę wrażenie że strasznie się pogubiłaś w tym swoim 'nowym' stylu. Zatraciłaś gdzieś smak i klasę na rzecz, trywialnie mówiąc, lumpiarskiego look'u. Szkoda, bo miałaś kiedyś potencjał.
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/spodnice/mini/zak%C5%82adana-zamszowa-spodnica/?id=43073580_69&n=1&s=prendas.tops&ident=0__0_1423239398044&ts=1423239398044 jak Ci się podoba?
ReplyDeletebardzo ladna, szkoda, ze nie czarna
DeleteLaura, wyglądasz bezbłędnie! Spodnie te same co w poście z kurtką Neige? Jestem na telefonie i niewygodnie mi szukać ale tamte chyba były ciemniejsze i luźniejsze?
ReplyDeletePłaszcz jest przepiękny!
ReplyDeletenie jestem niepoważna, żeby marznąć na własne życzenie - nie odczuwałam dzisiaj żadnego dyskomfortu termicznego, w tej stylizacji spodnie sięgają buta gdy jestem w pionowej pozycji. kostki zakrywam przy ujemnych temperaturach, powyzej zera po prostu nie jest mi w nie zimno :D PS. kolorem moich rąk lepiej się nie sugerować - jako dziecko gdy tylko byla okazja ściągałam rękawiczki, kilka razy sobie je przemroziłam i teraz przy najmniejszym obniżeniu temperatury wyglądają jak u Wokulskiego. A do ludzi wolę się nie porównywać, jak patrzę na ogół to mam wrażenie, że mamy jakieś inne receptory, szczególnie rzuca mi się to w oczy wiosną, kiedy robi się ciepło, ja już w t-shircie i ramonesce a w tramwaju wszyscy w zimowych kurtkach i czapkach
ReplyDeletenajciekawszy zarzut jak dotąd!
ReplyDeletewiem, że dostawałaś pełno takich pytań, ale nie mogę znaleźć - jakiego tuszu dokładnie teraz używasz? Albo jaki polecasz? :)
ReplyDeleteClinique High Impact - polecam, jezeli lubisz naturalny efekt :)
DeleteLaura, pomóż. Jak się ubrać na Walentynki? Spędzamy wieczór we dwoje w domu, kolacja itd. Całkowicie nie mam pojęcia co na siebie włożyć, a chciałabym wyglądać inaczej niż na co dzień. :)
ReplyDeleteja bym wybrala po prostu jakąś sukienkę, dopasowaną olowkową spodniczkę + cieniutki obcisly golf - sexy ale nie przesadnie :)
Deletemyślę,że najlepiej jak coś zdejmiesz :D
DeleteLora,co o sądzisz o tych botkach?https://www.venezia.pl/uploads/products/9122_NAPP_NER__2.jpg veneza czy
ReplyDeletehttp://www.mivo.pl/product-pol-10863-Verona-Czarne-Skorzane-Botki-Damskie-DBG107.html
https://www.venezia.pl/uploads/products/9122_NAPP_NER__2.jpg te są super
Delete♥
ReplyDeleteLora,widziałaś może gdzieś takie proste sweterki w kolorach:biel,beż,szary,pudrowy,rozbielony róż...https://farm8.staticflickr.com/7564/16076240528_7375fb6d2f_b.jpg Rozglądam się od dłuższego czasu i nie udało mi się znaleźć nic ładnego,a to przecież podstawowy model i typowe kolory.
ReplyDeletea w cosie? albo benetton
Deletety naprawde dobrze czujesz sie w takich ogromnych ciuchach? po co sie ubierać w drogie rzeczy w których sie wyglada jak buka?
ReplyDeletepewnie uroki młodości - gdy miałam 20 lat też tak się ubierałam
ReplyDeleteteraz gdybym wyszła bez szala, albo z gołymi nogami - na pewno zakończyłoby się to chorobą
Zestaw idealny, ale podziwiam Twój brak skarpetek w środku zimy :D
ReplyDeletehttp://sklep.ochnik.com/kurtka-damska-id926w14-2582.html
ReplyDeleteładna?
nie podoba mi się przez te zamki i kieszenie
Deletejak Ci się podobają te buty? http://axelme.com/clothes/shoes/calvin-klein-brady-womens-size-7-black-leather-pumps-heels-shoesblack-calvin-klein-heels-sandal-e1486-blk-9368
ReplyDeletesą ladne ale nie są jakoś bardzo zgrabnie wyprofilowane. w Kazarze mają piękny ksztalt szpilek + dobra jakosc
DeleteLaura, co oznacza logo Twojej strony? Ta ikonka, która wyświetla się na karcie? Zawsze mnie to intrygowało :)
ReplyDeletenic - to jest ikonka Blogger, normalnie jest pomaranczowa a ja wgrałam czarną wersję :)
Deletehttp://hoplastore.pl/1965--other-stories.html ładna? :)
ReplyDeletefajna
DeleteZamówiłam wczoraj botki z venezii, dzięki za odpowiedź:)G.Rossi zamierzam obczaić w sklepie stacjonarnym.Uwielbiam wszelkiej maści botki.Znalazłam też fajny model,w hm?http://strcdn.com/t/m6/1765/1765301.jpg
ReplyDeletedobry wybor :) to eko zamsz? h&m nie słynie z porządnych butów :D
Deletewyglądasz tragicznie jak lump
ReplyDeleteCzesc, mam pytanie z innej beczki ;)
ReplyDeleteCzytalas 50 twarzy Greya? Wszyscy teraz o tym mówią, nie moge sie przemóc, zeby kupić te ksiązke.
Moze Ty mi powiesz czy warto?
nieee, nie czytam romansideł
Deleteto niestety nawet nie jest romansidło
Deletebędziesz wracać do kato czy już zostajesz w wrocławiu?
ReplyDeleteObserwując raz na jakiś czas Twoje stylizacje, odnoszę wrażenie że strasznie się pogubiłaś w tym swoim 'nowym' stylu. Zatraciłaś gdzieś smak i klasę na rzecz, trywialnie mówiąc, lumpiarskiego look'u. Szkoda, bo miałaś kiedyś potencjał.
ReplyDelete