Przeglądając Instagram trafiam na wiele fajnych marek i obiecujących projektantów, jednym z moich ostatnich większych odkryć jest ECID - marka szyjąca torebki i akcesoria z włoskiej skóry tworzona przez projektantkę Alex Kaminski i specjalistkę z zakresu komunikacji Annemarie Minou. Świetny lookbook i oprawa graficzna przykuwają uwagę, bardzo charakterystyczna estatyka. ECID oferuje pięć geometrycznych modeli - kosmetyczki MONAD Mini i MONAD Maxi, kopertówkę z paskiem DYAD, graniastosłup trójkątny na ramię TRIAD oraz klasyczną dużą torbę TETRAD. Z zaciekawieniem będę śledzić dalszy rozwój.

Graniastosłup trójkątny xD <3 Uwielbiam Cię!
ReplyDeleteto chyba ironiczna beka, co? Bo chyba nie może być inaczej :)
DeleteGraniastosłup trójkątny, hahahah. To przez te kwadraty i życie w przestrzeni 2D, co? ;)
ReplyDeletewspaniałe :D!
Deletepisałaś jakiś czas temu, że skracasz swoje spodnie Theory, skracasz je tak żeby na długość bardziej pasowały do adidasów czy butów na wysokim obcasie, też mam jedne zadługie z prostą nogawką i właśnie nie wiem jak skrócić:-)?
ReplyDeleteja je skrocilam do plaskiego obuwia, bo w takim czesciej chodze :)
Deletektóry t-shirt Ci się podoba? http://www.cosstores.com/pl/Men/Tops/T-shirts/Round-neck_t-shirt/10605320-5450364.1#c-22755 czy http://www.cosstores.com/pl/Men/Tops/T-shirts/Brushed_cotton_t-shirt/10605320-22566900.1#c-24480
ReplyDeletenie potrafię wyczuć roznicy patrząc na te zdjęcia, na żywo zawsze jest pomiędzy tymi wszystkimi modelami. chyba ten: http://www.cosstores.com/pl/Men/Tops/T-shirts/Round-neck_t-shirt/10605320-5450364.1#c-22755
Deletehttp://allegro.pl/spodnie-jeansowe-rurki-cheap-monday-36-38-s-m-i5072278230.html sprzedam świetne, jeansowe rurki CHEAP MONDAY!
ReplyDeleteczy te spodnie wyglądałyby Twoim zdaniem dobrze z wywiniętą nogawką na raz (dobrze się układają jak są wywiniete bo są ciężkie i nogawka wcale się nie rozwija) np. do adidasów? są bardzo długie a szkoda obcinać, jak uważasz? http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC-aw.14/kobieta/ostatnie-rozmiary/kolekcja/spodnie-z-dzianiny-z-serii-studio-c634579p2311513.html?sharedProduct=true#utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.zara.com%2F%3Fgo%3Dhttp%253A%2F%2Fwww.zara.com%2Fshare%2Fsale-aw.14%2Fwoman%2Fstock-clearance%2Fcollection%2Fstudio-knit-trousers-c555514p2311513.html
ReplyDeleteNIE! Widzialam je podwiniete na blogu Jess i to niszczy caly efekt. Zdecydowanie skrócić. A czy ktoś z Was widział je w stacjonarnej Zarze?
DeleteLaura czy Ty w ogóle zamierzasz iść kiedyś do pracy?
ReplyDeleteChciałam napisać, że nie i poczekać jak rozwinie się sytuacja, haha, ale chyba nie jestem dzisiaj w nastroju. Oczywiście, ale nie widzę sensu w nabijaniu kolejnych nic nie znaczących w CV i nierozwijających/nie dających nowych umiejętności prac typu kelnerka czy praca w sklepie z ciuchami. Chcąc sobie dorobić wolę pojechać do Norwegii i w wakacyjnej miłej atmosferze malować ze znajomymi domki za stawkę godzinową równą dobrej polskiej dniówce niż siedzieć w halogenowym więzieniu w centrum handlowym przez caly dzień za marne grosze. Jeżeli chodzi o podwaliny pod przyszłą „poważną” prace - w letnim semestrze będę szukać jakiegoś ciekawego stażu + za niedługo z chłopakiem startujemy z czymś swoim.
DeleteW jakiej dziedzinie będziecie działać z chłopakiem? :) Bo domyślam się, że szczegółów na razie nie zdradzisz.
DeleteWiesz co, Laura, szacun, że chce Ci się odpowiadać na tak osobiste pytania, nie zbywać i dawać wyczerpujące odpowiedzi. Wścibstwo jest fe, proszę państwa!
Deletedla ciebie to nic nie rozwijające prace ale pracodawca mając do wyboru dwa cv i np bedzie mial cv dziewczyny, ktora pracowala w jako kelnerka czy kasjera a cv studentki ktora niema zadnego doswiadczenia i nigdzie nie pracowala wezmie taką ktora juz pracowala ;) bo sobie pomysli ze jestes nierobem ;)
DeleteZastanawia mnie ten fenomen - dlaczego pracodawcy wolą zatrudnić osobę, która pracowała x lat w czasie liceum lub studiów jako hostessa lub kelnerka, niż osobę, która nie pracowała w tym czasie. Przecież osobie aplikującej na poważne stanowisko w poważnej branży nie przyda się doświadczenie w lataniu z talerzami bądź powtarzaniu mantry "witamy w hebe".
Deletehahah, co za głupoty! Jeśli po pracy w sieciówce szukasz pracy w innej sieciówce to tak. Ale w innym przypadku to raczej nie ważne są staże, odbyte szkolenia i umiejętności (takie jak np. języki) potrzebne do konkretnego stanowiska.
Delete+ Laura jesteś super, uwielbiam Cię za urodę, za wyczucie stylu, za to,że tak wszystkim odpowiadasz na pytania (nawet te wścibskie!)
A tu Cię zaskoczę, bo byłam niedawno na konferencji, na której wypowiadali się pracodawcy i wszyscy zgodnie powiedzieli, że w CV nie patrzą na dorywcze prace jak kelnerka czy kasjerka. Interesuje ich jedynie doświadczenie z branży, w której starasz się o pracę.
DeleteZostań modelką, będzie to z korzyścią dla wielu wielu oczu zmęczonych brzydactwami bez wyrazu. Ja uważam Cię za najpiękniejszą modelkę i jeszcze dołączyłabym Sarę Sampaio
ReplyDeleteLaura, krem Embryolisse nie zapycha Ci twarzy? miałam go kiedyś i okrutnie zapchał mi policzki i brode... czoło w sumie też. Połowe opakowania zużyłam na rece ;d Myślę, że to przez świńska parafine na 2 miejscu w składzie ;/
ReplyDeletepoki co nie, ale ja uzywam go tylko na noc (jest zbyt tłusty pod podkład jak dla mnie) na mocno oczyszczoną foreo twarz, nawilża rewelacyjnie
Deletew jakim rozmiarze masz jeansy acne z posta poniżej?:-)
ReplyDelete32/32
DeleteCo sądzisz o Małgosi Halber?
ReplyDeletenie znam
Deletenapisała książkę "najgorszy człowiek na świecie" - jestem w połwie i jest bardzo dobra. Jako prezenterka tv Halber jest dla mnie nie do zniesienia. Ale książka dobra (o ile można tak pisac jeszcze przed skończeniem lektury)
Deletenigdy nie trafiłam na to nazwisko, ja ogólnie z nowościami jestem bardzo do tyłu, sięgam głównie po starszą literaturę, sprawdzę rano :)
Deletehttp://www.cosstores.com/pl/Women/Coats_Jackets/Clean-edge_wool_coat/46891-21070951.1#c-24479 podoba Ci się ten płaszcz?
ReplyDeletetak
Delete
ReplyDeleteAnonymousFebruary 10, 2015 at 11:52 PM
Akurat dzisiaj myslalam czy nie zainwestowac w futro ;) +co myslisz o takich? Tandeta czy myslisz ze mozna z takimi stworzyc fajna stylizacje? http://m.zara.com/pl/pl/wyprzedaż-aw.14/kobieta/kolekcja/futrzany-żakiet-c634511p2052013.html
I co myslisz o tej sukience?http://m.zara.com/pl/pl/wyprzedaż-aw.14/kobieta/kolekcja/satynowa-sukienka-z-wstawką-z-boku-c634511p2125121.html
Reply
nie w moim guscie ale da się, Leandra z Man Repeller tworzy genialne na bazie sztucznych futer :)
Deletesukienka mi się nie podoba, lubię takie bielizniane ale z fajnych materialow np. cupro, jedwab, cieniutka welna, to wyglada jak plastikowa satynowa piżama od ruskich (mimo, że skład nie jest taki zły)
hej Lauro, ostatnio zakochałam się na nowo w zamszu i znalazłam taką: http://www.ebay.com/itm/BANANA-REPUBLIC-SUEDE-LEATHER-SKIRT-BROWN-MINI-CARGO-SZ-6-W28-/150959152684
ReplyDeletespódniczkę (tylko,że kolorze karmelowym coś jak płaszcz z kolekcji Magdy Butrym) słyszałam,że produkty banaana republic są dobrrj jakości brać ?
z góry dziękuję,za szybką odp i przepraszam za zawracanie głowy ! hahaha
fajna, zmienilabym guzik. ja mam obecnie na oku taką: http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/spodnice/spodnica-peccary/?id=43070287_99&n=1&s=prendas.faldas&ident=0__0_1423244593198&ts=1423244593198
DeleteLauro, czy mogłabyś poradzić w kwestii wyboru, czy kupic biale tenisówki ck, czy miętowe
ReplyDeletebiałe!
DeleteDziękuję
Deleteco sądzisz o stylu rachel z friends? :D
ReplyDeletehaha, nie ogladam przyjaciol, moj chlopak za to namiętnie :D ciezko mi w ogole oceniac prawdziwe lata 90, lubię rzeczy stylizowane na lata 90/pojedyncze elementy
DeleteLaura co myślisz o takiej torebce? Dodam, że skóra naturalna kozia. http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC-aw.14/kobieta/torebki/minikuferek-z-zamkiem-c634565p2028078.html
ReplyDeleteuroczy kuferek, dziękuję, ze podeslalas - wlasnie zamowilam (nie wykupiłam Ci ostatniego! :D). będzie super na lato do bialej koszuli
DeleteKupiłam zanim odpisałaś:) Nie jest duży ale telefon i szminka się zmieszczą. No i cena rewelacyjna:) Też pomyślałam o białej koszuli przy nim . Z czym go jeszcze łączyć? Z czarnym też może być ok?
ReplyDeleteNie, nie może. -.-
DeleteLauro pomoz prosze, albo dziewczyny! Jakis dobry gabinet kosmetyczny lub kosmetyczka w katowicach lub okolicach ktora wykona badanie stanu cery i okresli jej typ + pomoze dobrac odpowiednią pielegnacje? Od kiedy wprowadzilam zmiany do pielegnacji mojej niemal "baby face" jest coraz gorzej. Im prostsza pielegnacja (nawet bez kremow z lenistwa) tym lepiej skora sie zachowywala, a teraz kiedy stosuje lune, olej kokosowy zamiast kremu i mydelko aleppo jest coraz gorzej....
ReplyDeleteolej kokosowy jest komedogenny, więc pewnie to on wpłynął na stan Twojej skóry. spróbuj przestawić się na jojoba/konopny
Deletedziekuje za rade :)
DeleteLorka co sie zmienilo w Twoim zyciu za sprawą bloga? Nie krępuje Cie wyjscie do sklepu, na uczelnie itd wiedząc ze jestes rozpoznawalna? Czy nie odczuwasz tego? Nie masz w zwyczaju "ukrywac sie" w sensie bez make upu , spiete wlosy zeby nie zwracac na siebie uwagi? Z taka uroda to chyba trudne hm? buziak :)
ReplyDeletelora juz za czasow fbl byla bardzo rozpoznawalna, wiec ten blog to nie jest takie nagłe bum :P
DeleteLorka co sie zmienilo w Twoim zyciu za sprawą bloga? Nie krępuje Cie wyjscie do sklepu, na uczelnie itd wiedząc ze jestes rozpoznawalna? Czy nie odczuwasz tego? Nie masz w zwyczaju "ukrywac sie" w sensie bez make upu , spiete wlosy zeby nie zwracac na siebie uwagi? Z taka uroda to chyba trudne hm? buziak :)
ReplyDeletehttp://www.shwrm.pl/ona/odziez/bielizna/57118_por-favor-tiulowe-body-p.html
ReplyDeleteładne? Kusiło mnie trochę to z le petit trou ale tutaj cena (90zl) jest zdecydowanie berdziej kusząca co myślisz? :)