teraz używam Embryolisse i jestem zachwycona, ale to na noc. na dzien Clarins HydraQuench, bardzo dobry jest tez krem Ziaja calma hcl. a podklad Sisley phyto teint eclat. w najblizszych dniach mam zamiar wyprobowac podklad Dior Star, efekt u Jessici jest super, jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie
ja ze swojej strony mogę polecić podkłady clarins, szczególnie skin illusion, piękna, rozświetlona skóra bez efektu maski. więc jeśli szukasz czegoś takiego to jak najbardziej mogę zarekomendować ;) z diora próbowałam tylko diorskin nude, ale straasznie wysuszał, więc omijam podkłady z tej firmy szerokim łukiem ;D
bardzo lubie kosmetyki Clarins, ale w tej chwili szukam czegos kryjącego, z lekkich to mam całą nową butelkę Sisley teint eclat. raz uzywalam podkladu Diora, tez nie bylam zadowolona ale nie pamietam juz co to bylo. Star ma dobre opinie, podobno super kryje a nie jest ciężki jak Double Wear :)
chyba tak zrobie, jak bylam u fryzjera chcialam zrobic jeszcze grzywke (taka cienka i nosilabym ja na boki), wzielam nawet zdjecia jak ma wygladac, ale wymiękłam :D
Laura co myślisz i ubieganiu sie całemu na czarno? Poznałam chłopaka który ma taki styl i bardzo dobrze wyglada, zastanawiam sie czy tez sie tak nie ubierać (rzeczy eleganckie pomieszane ze sportowymi) co o tym sądzisz?
Wspaniałe wyglądasz w krótszych włosach, te długie Cię zbyt przytłaczaly. Teraz wyglądasz tak młodziej, świeżej i jeszcze bardziej z klasą niż dotychczas.
http://3.bp.blogspot.com/-Srnpn8Q1oeY/U0Z9vc5TNzI/AAAAAAAAP_g/2tn18Ic7JsA/s1600/christmas3.JPG czy na tym zdjęciu masz torbę mumu madame classic black? ona ma szerokość 41cm?
Fajnie wyglądasz w tej długości włosów.Podepnij wsuwkami i zobacz,jak będzie to wyglądało.Za jakiś czas mogłabyś podciąć,ale 2,5 cm .Kim ma teraz niezłą fryzurę ,tobie pewnie też byłoby w niej dobrze.Sama się nad taką zastanawiałam,bo mam za długie już włosy.Ale koleżanka sobie taką zrobiła/gęste,czarne włosy/,po wyjściu od fryzjera wyglądała nieziemsko ,jednak na co dzień trzeba się namęczyć, żeby uzyskać taki efekt i to ochłodziło moje zapały.Rano rozczesuję i nic nie muszę robić,to duży plus,bo kiedy włosy są lżejsze skręcają się na boki etc.
aż takich krótkich jak Kim nie chcę + jak patrzę na jej fryzurę włosy wydają się być wypazurkowane, nie wiem czy to zamierzony efekt czy tak brzydko będą mi się układać nawet jak podetnę na prosto... muszę się jeszcze z tym przespać :D
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/akcesoria/zamszowa-torba-shopper/?id=43090368_99&n=1&s=accesorios.bolsos&ident=0_accesorio40,440,340_0_1424007821400&ts=1424007821400 co sądzisz?
Cześć śliczna Lauro, trafiłam do Ciebie przypadkiem, bo przeglądałam internety w poszukiwaniu zdjęć klasycznych butów COS'a (dokładnie tego modelu, który nosisz na swoich zdjęciach). Jak się sprawują w noszeniu? Miałam je w ręku, ale oprócz tego, że model jest idealny, nie byłam przekonana co do jakości skóry.
P.S. Trafiłam niechący, ale chyba juz tu zostanę :)
Kocham Cie
ReplyDeletejakich perfum używasz ? mam do sprzedania TRESOR EAU DE PARFUM LUMINEUSE w bardzo dobrej cenie, niestety nietrafiony prezent
ReplyDeleteCk in2u
DeleteMasz tumblr albo znasz jakiś fajny ?
ReplyDeletenie przegladam
DeleteWyglądasz doskonale. Włosy są teraz jak milion dolarów!
ReplyDeletedziękuję! :)
DeleteJaki był najlepszy krem nawilżający do twarzy jaki stosowałas i podkład do twarzy ?
ReplyDeleteteraz używam Embryolisse i jestem zachwycona, ale to na noc. na dzien Clarins HydraQuench, bardzo dobry jest tez krem Ziaja calma hcl. a podklad Sisley phyto teint eclat. w najblizszych dniach mam zamiar wyprobowac podklad Dior Star, efekt u Jessici jest super, jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie
Deleteja ze swojej strony mogę polecić podkłady clarins, szczególnie skin illusion, piękna, rozświetlona skóra bez efektu maski. więc jeśli szukasz czegoś takiego to jak najbardziej mogę zarekomendować ;) z diora próbowałam tylko diorskin nude, ale straasznie wysuszał, więc omijam podkłady z tej firmy szerokim łukiem ;D
ReplyDeletebardzo lubie kosmetyki Clarins, ale w tej chwili szukam czegos kryjącego, z lekkich to mam całą nową butelkę Sisley teint eclat. raz uzywalam podkladu Diora, tez nie bylam zadowolona ale nie pamietam juz co to bylo. Star ma dobre opinie, podobno super kryje a nie jest ciężki jak Double Wear :)
DeleteGdzie najlepiej kupić te kosmetyki ?
DeleteClarins Everlasting świetnie kryje, ale jest leciutki:) polecam!
Deletena pierwszym zdj jak gigi gorgeous
ReplyDeletePisałaś, że myślisz o scieciu jeszcze 5cm, mysle, że wygldalabys super!
ReplyDeletechyba tak zrobie, jak bylam u fryzjera chcialam zrobic jeszcze grzywke (taka cienka i nosilabym ja na boki), wzielam nawet zdjecia jak ma wygladac, ale wymiękłam :D
DeletePokażesz te zdjęcia? :D Zapuszczam właśnie moją grzywę i szukam inspiracji!
DeleteLaurka, a mogłabyś wstawić te zdjęcia? sama myślałam o takich włosach, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego ujęcia.
Deletewyglądałabyś świetnie z taką grzywką
Deletea broń boże nie rób grzywki - jesteś na nią za ładna. Typem urody bardzo przypominasz bohaterkę 'Dwóch spłukanych dziewczyn' - mój ideał.
Deletebez przesady,to tylko włosy,a poza tym ile można nosić tą samą nudną fryzurę :D
DeleteLaura, pokaż proszę te zdjęcia!:)
DeleteLaura co myślisz i ubieganiu sie całemu na czarno? Poznałam chłopaka który ma taki styl i bardzo dobrze wyglada, zastanawiam sie czy tez sie tak nie ubierać (rzeczy eleganckie pomieszane ze sportowymi) co o tym sądzisz?
ReplyDeleteco to za szminka na zdjęciu?
ReplyDeleteprzed wyjściem miałam czerwone usta ale przebrałam się, zmazałam i nałożyłam Inglot 405 na nie do konca oczyszczone, więc ciężko powiedzieć
Deletemiałaś/masz jakąś ikonę stylu?
ReplyDeletew sumie chyba nie ma i nie było 1 konkretnej osoby
DeleteWspaniałe wyglądasz w krótszych włosach, te długie Cię zbyt przytłaczaly. Teraz wyglądasz tak młodziej, świeżej i jeszcze bardziej z klasą niż dotychczas.
ReplyDeletedziekuje!
Deletepodoba ci się uroda liberateme.1?
ReplyDeletehttp://3.bp.blogspot.com/-Srnpn8Q1oeY/U0Z9vc5TNzI/AAAAAAAAP_g/2tn18Ic7JsA/s1600/christmas3.JPG czy na tym zdjęciu masz torbę mumu madame classic black? ona ma szerokość 41cm?
ReplyDeletetak,
Deletehttp://mu-mu.pl/outlet/madame-classic-black.html tu są wymiary
Fajnie wyglądasz w tej długości włosów.Podepnij wsuwkami i zobacz,jak będzie to wyglądało.Za jakiś czas mogłabyś podciąć,ale 2,5 cm .Kim ma teraz niezłą fryzurę ,tobie pewnie też byłoby w niej dobrze.Sama się nad taką zastanawiałam,bo mam za długie już włosy.Ale koleżanka sobie taką zrobiła/gęste,czarne włosy/,po wyjściu od fryzjera wyglądała nieziemsko ,jednak na co dzień trzeba się namęczyć, żeby uzyskać taki efekt i to ochłodziło moje zapały.Rano rozczesuję i nic nie muszę robić,to duży plus,bo kiedy włosy są lżejsze skręcają się na boki etc.
ReplyDeleteaż takich krótkich jak Kim nie chcę + jak patrzę na jej fryzurę włosy wydają się być wypazurkowane, nie wiem czy to zamierzony efekt czy tak brzydko będą mi się układać nawet jak podetnę na prosto... muszę się jeszcze z tym przespać :D
Deletevansy/conversy? jakie kolory/modele?
ReplyDeletevansy old skool czarne materialowe, brazowe zamszowe. Conversy niskie biale i czarne
DeleteLau,co sądzisz o spódniczkach typu tennis skirt,takie jak są w American Apparel?
ReplyDeletesuper, mam bardzo podobną białą Lacoste
Deletehttp://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/akcesoria/zamszowa-torba-shopper/?id=43090368_99&n=1&s=accesorios.bolsos&ident=0_accesorio40,440,340_0_1424007821400&ts=1424007821400 co sądzisz?
ReplyDeleteto przeszycie mnie drazni ale ogolnie fajna torba
DeleteChodzi Ci o grzywke jak Bardot?
ReplyDeleteJa tez własnie chce sobei zrobić, ale niw moge sie przełamac ;)
Pokazesz zdjecia grzywki jaka Ci sie podoba?
Dla mnie idealnie....
ReplyDeleteza ciemne włosy.
ReplyDeletejakie zdjęcie wzięłaś? poka!:)
ReplyDeleteIriny z bloga portable Package (obecna grzywka) i Brigitte bardot
DeleteCzy kupiłabyś coś do twarzy z tołpy?
ReplyDeleteobserwuję markę, musialabym na spokojnie przejrzec oferte, calosc wygląda zachęcająco
Deletepolecam tołpę. mam żel do oczyszczania twarzy dla skóry wrażliwej. daje podobny efekt co produkty la roche posay.
Deletehttp://answear.com/345728-mango-kurtka-short32.html
ReplyDeletePowiedz mi proszę, co sądzisz o tej kurtce :)
taki kolor zamszu podoba mi się w innym fasonie, nie ramoneski
DeleteMasz te buty http://www.adidas.pl/buty-stan-smith/M20324.html ? :)
ReplyDeletemam z dziecięcej rozmiarowki ale ogolnie tak, to dokladnie ten sam model
DeleteCześć śliczna Lauro, trafiłam do Ciebie przypadkiem, bo przeglądałam internety w poszukiwaniu zdjęć klasycznych butów COS'a (dokładnie tego modelu, który nosisz na swoich zdjęciach). Jak się sprawują w noszeniu? Miałam je w ręku, ale oprócz tego, że model jest idealny, nie byłam przekonana co do jakości skóry.
ReplyDeleteP.S. Trafiłam niechący, ale chyba juz tu zostanę :)