on jest wlasnie idealny na wiosnę, cienki poliamidowy zamiast wełnianych :) szary też jest fajny, czerwone podobają mi się tylko wełniane. piorę w pralce w 30 stopniach i nic się nie dzieje
a najgorsze jest to, że nie ma mojego rozmiaru w tym kolorze :( Laura, wymieniam całą szafę, a ponieważ jesteś moją inspiracją, to mam prośbę, czy mogłabyś napisać swoje must have, które według ciebie każda kobieta powinna mieć w szafie? ;)
https://www.zalando.pl/adidas-originals-adria-tenisowki-i-trampki-czarny-ad111s04m-q11.html podoba Ci się model adria? nie jestem pewna czy będą gabarytowo podobne do kiel, które mają dla mnie zbyt kwadratowy kształt, czy są takie szmacianie jak zwykła adria, nie core :<
Znowu robiłaś usta? Laura jestes taka sliczna, czemu to sobie robisz? nie jestem przeciwniczka poprawek czy nawet operacji o ile to wyglada naturalnie, a u Ciebie od razu widać ze cos bylo majstrowane :( naprawde chodzi Ci o taki efekt?
heej, co sądzisz o tym płaszczu? http://shop.mango.com/DE/p0/damen/artikel/mantel/wollmantel-im-wickelstil/?id=41033674_99&n=1&s=prendas.abrigos&ident=0__0_1424792687065&ts=1424792687065 myślisz że jest raczej cienki? bo poszukuję czegoś przejściowego na wiosne
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/skorzane-trendy/skorzany-p%C5%82aszcz-peccary/?id=43045683_CG&n=1&s=prendas&ident=0__0_1424796902414&ts=1424796902414 czy http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/skorzane-trendy/kurtka-zamszowa/?id=43053509_08&n=1&s=prendas.piel&ident=0__0_1424796902414&ts=1424796902414 czy http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/skorzane-trendy/premium---skorzany-zakiet-z-kieszeniami/?id=43063639_09&n=1&s=prendas.piel&ident=0__0_1424796902414&ts=1424796902414
https://instagram.com/kristenxleanne/ To raczej przeciwienstwo Twojej estetyki wiec jestem ciekawa ,co sadzisz o takiej stylistyce,tatuazach , wizazu .Czy sa jakies kobiety ktore maja taki bogaty ,przesadzony i przerysownay style ,ale podoba Ci sie moimo ,ze sama go nie preferujesz? Np . jak sea of shoes czy kots inny niekoniecznie z blogerek :) dzieki z gory za zaspokojenie mojej ciekawosci :) pozdrawiam
co Ty masz z tymi sportowymi butami ? rozumiem, że można lubić, są praktyczne wygodne itp. sama mam 3 pary sportowego obuwia i uważam, że wręcz za dużo, bo w sumie mało do czego pasują - zarówno w kwestii całej stylizacji jak i okazji do ich założenia. uważam, że każdego się to tyczy, Ciebie również - nie masz przecież 15 lat.
hej Laura! co myślisz o tym modelu new balance ? : http://www.afew-store.com/media/catalog/product/cache/2/small_image/737x/17f82f742ffe127f42dca9de82fb58b1/8/2/82615_0/afew-store-sneaker-new-balance-wr-996-ea-ceramic-white-20.jpg
Laura, przepraszam, że nie na temat, ale chciałabym zapytać Cię o sukienkę od Organic by John Patric. Czy masz krótszą czy dłuższą wersję? I dokąd Ci sięga mniej więcej, bo na modelce ta krótka wydaje się bardzo krótka jak dla mnie? Masz S czy XS? Bo nie wiem, jak u nich z rozmiarami, nigdy nic nie zamawiałam. Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź.
hej, chciałaby kupić sobie torebkę najlepiej typu shopper, w kolorze czarnym bez zbędnych zdobień, mogłabyś mi coś polecić albo podesłaćlinki do fajnych sklepów internetowych? max mogę wydać 500zł
http://www.kappahl.com/ProductImages/718510/718510_F.png?width=760&height=1013 Lauro,co sądzisz o takim płaszczu?Mam jeden karmelowy, nieco ciemniejszy i za kolano.Ale ten wpadł mi w oko i nie wiem,czy zamawiać:)
hej ;-) widzę, że lubisz lata 90te, a muzycznie ? pamiętam muzykę z mojego w domu w tych latach moja starsza siostra namiętnie słuchała tej kapeli, dla mnie ten utwór to kwintesencja lat 90tych muzycznie z Anglią związane... https://www.youtube.com/watch?v=twoO3xYRsz0 pozdrawiam, Sara
co myslisz o takiej torebce: http://static.zara.net/photos//2015/V/1/1/p/4433/004/040/2/w/1920/4433004040_1_1_1.jpg?ts=1424457187145 ? Podoba mi sie, boje sie jedynie braku paska na ramie.. Myslisz, ze z dorobionym zamszowym paskiem wygladalaby ladnie? Zrobilam to juz raz z kopertowka, ale w tym wypadku nie jestem pewna czy bedzie pasowac do fredzli.
też na nią zwróciłam uwagę, super jest. nie doszywalabym paska, wydaje mi się, że przy takim rozmieszczeniu frędzli źle by wyglądała wisząc prosto na ramieniu
Lauro, czy mogłabym te buty nosić z szarymi dżinsami, czy szare dżinsy są w Twojej estetyce. Przymierzałam do szarych tenisówek i ładnie wydłużały optycznie nogi. Co myślisz o szarych dzinsach, oczywiście dobrej jakości., np. Ck
Świetne buty, równie przymierzam się do kupna, tylko jedno mnie denerwuje...rozmiarówki adidasa. Jak u Ciebie z tym było? Ja mam 36, a kiedyś, gdy kupowałam sportowo z tej firmy to 37 zamawiać musiałam. Za każdym razem inaczej.
Lauro, nie polecasz kurtek skórzanych z Zara? Jest ładna ramoneska na dziale młodzieżowym, rozważam , kosztuje dużo 699, nie potrafię ocenić jakości. Oglądałam w ck i wydaje mi sie jakościowo podobna, tylko ta z zara ma lepszy dla mnie krój. Proszę bardzo Cię o opinie , dziękuje
W których butach jest się wyższym tzn. które mają większą platformę air max czy air force? bo mam dyplemat które kupić? a może znasz jeszcze inne adidasy z platformą?
nie wiesz, gdzie mogłabym znaleźć stella mccartney x adidas diorite adizero? mówię o starszym modelu, tym samym, który ty masz. przeszukałam ebaya, depopa, ale być może istnieją jeszcze inne tego typu serwisy lub outlety, w ktorych mogłabym je znaleźć? pewnie już nigdy ich nie zdobędę, ale nie tracę nadziei :D
jestem w tej chwili na etapie podjęcia pierwszej pracy na pół etatu w Katowicach. chciałabym się Ciebie zapytać, ponieważ może znasz jakieś opinie od swoich znajomych, gdzie najlepiej uderzyć tak na pierwszy raz? praca w jakiejś sieciówce w galerii handlowej? ciuchy/kosmetyki? czy może gastro? myślałam o sephorze ze względu na zainteresowanie kosmetykami i jakieś prezenty dla pracowników, ale jak poczytałam sobie opinie to wcale nie jest tak różowo
Laura, czy rzuciły Ci się w oko jakieś szmaciane torby, dobrej jakosci ? Szukac czegoś na lato, bo nie lubie dosic skórzanej torebki latem. co sądzisz o tej http://www.cosstores.com/pl/Women/Accessories/Relaxed_shoulder_bag/7433-17791332.1#17791335 ?
Laura, opłaca się jeszcze teraz kupować ten golf z Gatty?
ReplyDeleteteraz tzn? pewnie, jest super
DeleteTeraz w sensie niedługo wiosna :D A jaki kolor oprócz beżowego wybrałabyś? Myślę nad czerwonym lub szarym.
Deletea ja chciałam zapytać jak pierzesz bluzke z gatty? jest napisane zeby prac recznie, probowalas w pralce?
Deleteon jest wlasnie idealny na wiosnę, cienki poliamidowy zamiast wełnianych :) szary też jest fajny, czerwone podobają mi się tylko wełniane. piorę w pralce w 30 stopniach i nic się nie dzieje
Deletea najgorsze jest to, że nie ma mojego rozmiaru w tym kolorze :(
ReplyDeleteLaura, wymieniam całą szafę, a ponieważ jesteś moją inspiracją, to mam prośbę, czy mogłabyś napisać swoje must have, które według ciebie każda kobieta powinna mieć w szafie? ;)
podpisuję się pod tym komentarzem :D
Deletea jak z ich wygodą? są ok?
ReplyDeletetak, wygodniejsze niż stan smith
Deletehttps://www.zalando.pl/adidas-originals-adria-tenisowki-i-trampki-czarny-ad111s04m-q11.html
ReplyDeletepodoba Ci się model adria? nie jestem pewna czy będą gabarytowo podobne do kiel, które mają dla mnie zbyt kwadratowy kształt, czy są takie szmacianie jak zwykła adria, nie core :<
tak, fajne są
DeleteLaura, podobają Ci sie botki Isabel Marant model Andrew?
ReplyDeletejuż nie, opatrzyły mi się + te podróby wszędzie
DeleteZnowu robiłaś usta? Laura jestes taka sliczna, czemu to sobie robisz? nie jestem przeciwniczka poprawek czy nawet operacji o ile to wyglada naturalnie, a u Ciebie od razu widać ze cos bylo majstrowane :( naprawde chodzi Ci o taki efekt?
ReplyDeleteHej Laura, odpowiedziałabyś mi na komentarz pod postem z kolekcją The row? (Wiesz, te fajne marynarki/narzutki.)
ReplyDeletePozdrawiam :)
heej, co sądzisz o tym płaszczu? http://shop.mango.com/DE/p0/damen/artikel/mantel/wollmantel-im-wickelstil/?id=41033674_99&n=1&s=prendas.abrigos&ident=0__0_1424792687065&ts=1424792687065
ReplyDeletemyślisz że jest raczej cienki? bo poszukuję czegoś przejściowego na wiosne
nie podoba mi się, nie lubię takiego typu kołnierzy
Deletejaką masz tapetę na komputerze?:)
ReplyDeletehttps://instagram.com/p/zax4mDhhWf/?modal=true czyzby pierwsze zdjecie bez dzióbka? XD
ReplyDeleteona nie musi robić dzióbka. ;)
DeleteNie musi, ale ciągle robi.
Deleteare those Ellis Faas cosmetics tested on animals?
ReplyDeleteno, http://www.ellisfaas.com/brand/only-tested-on-supermodels/
Deletesorry for bothering you again, but can you please tell me which shade of the foundation have you picked?
DeleteS102L :)
Deletehttp://www.zara.com/pl/pl/kobieta/torebki/trf/sk%C3%B3rzana-torba-listonoszka-z-fr%C4%99dzlami-c358025p2367510.html
ReplyDeletejak Ci się podoba?
super
Deletehttp://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/skorzane-trendy/skorzany-p%C5%82aszcz-peccary/?id=43045683_CG&n=1&s=prendas&ident=0__0_1424796902414&ts=1424796902414 czy http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/skorzane-trendy/kurtka-zamszowa/?id=43053509_08&n=1&s=prendas.piel&ident=0__0_1424796902414&ts=1424796902414 czy http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/skorzane-trendy/premium---skorzany-zakiet-z-kieszeniami/?id=43063639_09&n=1&s=prendas.piel&ident=0__0_1424796902414&ts=1424796902414
ReplyDeletenajbardziej podoba mi się plaszcz, mam go na oku, jeszcze nie widziałam na żywo
ReplyDeletehttps://instagram.com/kristenxleanne/ To raczej przeciwienstwo Twojej estetyki wiec jestem ciekawa ,co sadzisz o takiej stylistyce,tatuazach , wizazu .Czy sa jakies kobiety ktore maja taki bogaty ,przesadzony i przerysownay style ,ale podoba Ci sie moimo ,ze sama go nie preferujesz? Np . jak sea of shoes czy kots inny niekoniecznie z blogerek :) dzieki z gory za zaspokojenie mojej ciekawosci :) pozdrawiam
ReplyDeletenie podoba mi się to kompletnie
Deleteco Ty masz z tymi sportowymi butami ? rozumiem, że można lubić, są praktyczne wygodne itp. sama mam 3 pary sportowego obuwia i uważam, że wręcz za dużo, bo w sumie mało do czego pasują - zarówno w kwestii całej stylizacji jak i okazji do ich założenia. uważam, że każdego się to tyczy, Ciebie również - nie masz przecież 15 lat.
ReplyDeletehej Laura!
ReplyDeleteco myślisz o tym modelu new balance ? : http://www.afew-store.com/media/catalog/product/cache/2/small_image/737x/17f82f742ffe127f42dca9de82fb58b1/8/2/82615_0/afew-store-sneaker-new-balance-wr-996-ea-ceramic-white-20.jpg
wole masywniejsze jak 997 ale są ok
DeleteFajne te adidasy, ale ja zostaję wierna trampkom :)
ReplyDeletehej, czy moglabys odpowiedziec na pytanie odnosnie rozmiaru dwuczesciowego kostiumu misbhv? chcialam sama kupic i nie wiem czy bardziej M czy S wybrac
ReplyDeletejezeli chodzi o stanik to zalezy jaki chcesz efekt, jak pushup to S, jak zwykly to M (ja mam M). a majtki mam M
DeleteLaura, nie chcesz sprzedaż któregoś beżowego płaszcza? :(
ReplyDeleteLaura o takie http://www.vinted.pl/kobiety/inne-obuwie/7625670-vansy-bordowe-z-zamszu zamszowe vansy Ci chodziło czy jakiś inny model?
ReplyDeleteinne, http://media2.asphaltgold.de/media/catalog/product/cache/1/image/930x675/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/a/vans-old-skool---shitake-2.jpg
DeleteLaura, przepraszam, że nie na temat, ale chciałabym zapytać Cię o sukienkę od Organic by John Patric. Czy masz krótszą czy dłuższą wersję? I dokąd Ci sięga mniej więcej, bo na modelce ta krótka wydaje się bardzo krótka jak dla mnie? Masz S czy XS? Bo nie wiem, jak u nich z rozmiarami, nigdy nic nie zamawiałam. Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź.
ReplyDeletekrótszą, do połowy uda :) mam M, bo nie chciałam bardzo dopasowanej
DeleteDziękuję Ci za odpowiedź, bardzo mi pomogłaś! :)
Deletehej, chciałaby kupić sobie torebkę najlepiej typu shopper, w kolorze czarnym bez zbędnych zdobień, mogłabyś mi coś polecić albo podesłaćlinki do fajnych sklepów internetowych? max mogę wydać 500zł
ReplyDeletenic mi w tym momencie nie przychodzi do głowy :<
DeleteW MUMU jest nowy dział outlet, warto zaglądnąć :)
DeleteLaura zx flux vs gazelle? :) nie wiem, które wybrać :( problem jest w tym,że większość butów nie podoba mi się jak wyglądają "z góry" :D
ReplyDeletektóra??
ReplyDeletehttps://www.zalando.pl/kiomi-torba-na-zakupy-black-k4451h014-q11.html
https://www.zalando.pl/buffalo-torba-na-ramie-czarny-bu351h00t-q11.html
https://www.zalando.pl/benetton-torba-na-zakupy-black-4be51h02i-q11.html
https://www.zalando.pl/l-credi-torba-na-zakupy-schwarz-lc151h02q-q11.html?wmc=COM48_1881709
żadna mi się szczegolnie nie podoba ale chyba ta: https://www.zalando.pl/kiomi-torba-na-zakupy-black-k4451h014-q11.html
Deletehttp://www.kappahl.com/ProductImages/718510/718510_F.png?width=760&height=1013
ReplyDeleteLauro,co sądzisz o takim płaszczu?Mam jeden karmelowy, nieco ciemniejszy i za kolano.Ale ten wpadł mi w oko i nie wiem,czy zamawiać:)
ładny jest :)
DeleteLaura, co myślisz o tej stronie: http://vers-24.com/ ?
ReplyDeletenie znam, wyglada fajnie
DeleteLaura jestes ateistka? Co sadzisz w ogole o tym "prawdziwym ja,duchowosci,wyzwoleniu od iluzji" etc? :P
ReplyDelete?? :P
Deletehej ;-) widzę, że lubisz lata 90te, a muzycznie ? pamiętam muzykę z mojego w domu w tych latach moja starsza siostra namiętnie słuchała tej kapeli, dla mnie ten utwór to kwintesencja lat 90tych muzycznie z Anglią związane...
ReplyDeletehttps://www.youtube.com/watch?v=twoO3xYRsz0
pozdrawiam,
Sara
baaardzo lubię!
Deletejesli chodzi o twoj gust na damskie buty sportowe to jestem jego wielka fanka, a jakie modele polecilabys dla chlopaka?:)
ReplyDeletete same w sumie
DeletePo co Ci tyle butów i ubrań?
ReplyDeletedobre pytanie
Deleteco myslisz o takiej torebce: http://static.zara.net/photos//2015/V/1/1/p/4433/004/040/2/w/1920/4433004040_1_1_1.jpg?ts=1424457187145 ?
ReplyDeletePodoba mi sie, boje sie jedynie braku paska na ramie.. Myslisz, ze z dorobionym zamszowym paskiem wygladalaby ladnie? Zrobilam to juz raz z kopertowka, ale w tym wypadku nie jestem pewna czy bedzie pasowac do fredzli.
też na nią zwróciłam uwagę, super jest. nie doszywalabym paska, wydaje mi się, że przy takim rozmieszczeniu frędzli źle by wyglądała wisząc prosto na ramieniu
DeleteLauro, czy mogłabym te buty nosić z szarymi dżinsami, czy szare dżinsy są w Twojej estetyce. Przymierzałam do szarych tenisówek i ładnie wydłużały optycznie nogi. Co myślisz o szarych dzinsach, oczywiście dobrej jakości., np. Ck
ReplyDeleteosobiscie nie przepadam za szarymi jeansami, ale dzisiaj widziałam ładne won hundred w tkmaxxie, do bialej koszuli wygladalyby bardzo dobrze
DeleteŚwietne buty, równie przymierzam się do kupna, tylko jedno mnie denerwuje...rozmiarówki adidasa.
ReplyDeleteJak u Ciebie z tym było?
Ja mam 36, a kiedyś, gdy kupowałam sportowo z tej firmy to 37 zamawiać musiałam. Za każdym razem inaczej.
standardowa rozmiarowka, nie radzę sugerować się tabelą rozmiarów, bo dziwne wymiary tam podają, wg tabeli powinnam mieć 38,5 albo nawet 39
DeleteLauro, jakich uzywasz perfum?
ReplyDeleteck in2u
Deletez ck myślałam w Twoim przypadku bardziej o Obsession lub jakiś unisexach Toma Forda ;p
Deletehttp://allegro.pl/hm-nowy-plaszcz-oversize-wiosna-r-38-nowosc-i5127703415.html co o nim myślisz?
ReplyDeletenie kupiłabym płaszcza o takim składzie
DeleteLaura, opłaca się za tę cenę? http://www.cosstores.com/pl/Women/New/Long_belted_coat/365246-24832685.1#c-24481
ReplyDeleteładny, ale ma sredni skład, wg mnie za drogi
DeleteZapraszam do zakupu bransoletki Mokobelle, okazja! http://allegro.pl/mokobelle-oryginalna-bransoletka-zloto-cos-blog-i5118375867.html
ReplyDeleteLauro, nie polecasz kurtek skórzanych z Zara? Jest ładna ramoneska na dziale młodzieżowym, rozważam , kosztuje dużo 699, nie potrafię ocenić jakości. Oglądałam w ck i wydaje mi sie jakościowo podobna, tylko ta z zara ma lepszy dla mnie krój. Proszę bardzo Cię o opinie , dziękuje
ReplyDeletenie miałam nigdy skórzanej kurtki z Zary, wiec nie wiem
Deleteja mam niemalże identyczną, kupowaną z 4 lata temu. wszystko ok!
Deletejesli to zara trf - polecam. sheep skin, mieciutka i dobrze sie nosi :)
DeleteW których butach jest się wyższym tzn. które mają większą platformę air max czy air force? bo mam dyplemat które kupić? a może znasz jeszcze inne adidasy z platformą?
ReplyDeletenie wiem, obie pary maja dosyc masywną podeszwę, nie wiem ktore wieksza
Deletenie wiesz, gdzie mogłabym znaleźć stella mccartney x adidas diorite adizero? mówię o starszym modelu, tym samym, który ty masz. przeszukałam ebaya, depopa, ale być może istnieją jeszcze inne tego typu serwisy lub outlety, w ktorych mogłabym je znaleźć? pewnie już nigdy ich nie zdobędę, ale nie tracę nadziei :D
ReplyDeleterunnersclub.pl, zalando? ale chyba juz nie ma
Deleteco sądzisz? http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/15/21/85/5115218543 zamsz naturalny
ReplyDeleteladna
Deletejestem w tej chwili na etapie podjęcia pierwszej pracy na pół etatu w Katowicach. chciałabym się Ciebie zapytać, ponieważ może znasz jakieś opinie od swoich znajomych, gdzie najlepiej uderzyć tak na pierwszy raz? praca w jakiejś sieciówce w galerii handlowej? ciuchy/kosmetyki? czy może gastro? myślałam o sephorze ze względu na zainteresowanie kosmetykami i jakieś prezenty dla pracowników, ale jak poczytałam sobie opinie to wcale nie jest tak różowo
ReplyDeleteja nie wiem, skoro interesują Cię kosmetyki to szukaj w tym kierunku :D
DeleteLaura, czy rzuciły Ci się w oko jakieś szmaciane torby, dobrej jakosci ? Szukac czegoś na lato, bo nie lubie dosic skórzanej torebki latem. co sądzisz o tej http://www.cosstores.com/pl/Women/Accessories/Relaxed_shoulder_bag/7433-17791332.1#17791335 ?
ReplyDeletecalkiem fajna, mnie wciaz podoba sie shanghai ani kuczynskiej
Deletelaura, jakie ubrania masz na oku? wiem, że pewnie planujesz posta, ale byłoby super gdybyś odpowiedziała tak na szybko :)
ReplyDeletemiłego dnia!
hej:) czy nie ma damskich bialych stan smithow z czarnym wykonczeniem czy zle szukam?
ReplyDeleteniestety nie wiem
Delete