Laura, w uchu na chrząstce nosisz złote kółeczko? Nie nosisz już tego w małej chrząstce, tragusa chyba? Nie wkurza Cię tak kulka do zamykania? Podoba Ci się kolczyk w nosie? Sorry za natłok pytań, miało być jedno ale tak wyszło :)
tak, nie mam kulki (też mi się nie podoba) jest zamykane na segment. podoba mi się bardzo kółko z boku nosa ale nie zrobilabym sobie, szybko by mi się znudziło. tragusa już nie mam
słuchaj, jesli przebija się chrząstkę ucha nie mozna od razu zakladac pelnego kolka tylko takie otwarte z dwiema kulkami (takie jak zazwyczaj nosi sie przy septum) bo pelne kolko nie ugnie sie pod naciskiem chrzastki np w nocy kiedy spisz na tym uchu tylko zmiazdzy ją! Tak mi to wytlumaczyl moj piercer jak kiedys sama upieralam sie zeby od razu zalozyc pelne kolko.
oczywiscie najbezpieczniej poczekac az się zagoi z labretem, ja nie pierwszy raz wsadziłam od razu kółko i nigdy nic sie nie stało, nie śpię na tej stronie podczas gojenia się rany
Laura, podobają ci się ubrania Celine? Chciałabyś mieć jakąś torebkę tej marki? +czy podobają ci się koszulki comme des garcons? jakbys miała okazję to kupiłabyś tą z serduszkiem czy szkoda pieniążków?
Kiedy nowy outfit?
ReplyDeletedzisiaj chciała robić zdjęcia ale straaaasznie pochmurno, mam nadzieję, że jutro się uda :)
Deleteco myślisz o kaszmirowej szarej kamizelce? rozpinanej? nosiłabyś do np. bluzki koszulowej z długim rękawem?
ReplyDeletemoze byc fajna
Deletelubisz bluzki koszulowe ale zapinane na guziki?
ReplyDeletenie wiem jakie dokladnie masz na mysli
Deletejakie są Twoje rzeczy must-have do kupienia na ten rok? masz jakieś na liście które mogłabyś zdradzić?
ReplyDeletetak, będę o tym robić posty (pojedynczo, bo ciężko mi to wszystko fajnie zebrac w 1)
DeleteA jakie modele Kamila Lima?
DeleteLaura, jakie marki dużych toreb polecasz? Oprócz Mumu, Misoui, Slava... Nie umiem nic ładnego znaleźć.
ReplyDeleteLull, moze Kamila Lima (kilka modeli), Mansur Gavriel
Deletehttp://www.pakamera.pl/torby-na-ramie-damskie-miss-elle-real-leather-bag-nr979144.htm a co myslisz o tym modelu Kamili ?
Deletefajna jest ale bardziej podobają mi się te shoppery bez klamer
DeleteWygladaja jak takie jednorazowe, szpitalne worki na buty xD
ReplyDeleteLaura, w uchu na chrząstce nosisz złote kółeczko? Nie nosisz już tego w małej chrząstce, tragusa chyba? Nie wkurza Cię tak kulka do zamykania? Podoba Ci się kolczyk w nosie? Sorry za natłok pytań, miało być jedno ale tak wyszło :)
ReplyDeletetak, nie mam kulki (też mi się nie podoba) jest zamykane na segment. podoba mi się bardzo kółko z boku nosa ale nie zrobilabym sobie, szybko by mi się znudziło. tragusa już nie mam
Deletekpisz chyba
ReplyDeleteCo za okropność!
ReplyDeleteCzemu sprzedajesz swoje nike fluknit lunarki :( przecież takie ładne są
ReplyDeleteznudziły mi się, mam teraz zajawkę na inne buty sportowe
Deletetaak, są fantastyczne <3
ReplyDeletehttps://www.pinterest.com/pin/439241769883148773/
Hejka podoba ci się taka sukienka? http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sukienki/sukienka-z-dekoltem-c358003p2457559.html
ReplyDeleteładna jest
DeleteHahaha, w niemalze takich samych baletkach (czarnych) smigalam na rytmice w szkole muzycznej <33
ReplyDeletechyba tylko fashion victim to założy ;)) ciekawe czy chociaż wygodne? według mnie ten król jest jednak nagi...Pozdrowionka
ReplyDeleteCzadowe.
ReplyDeletesuper ten nowy kolczyk!!! pozwolili Ci od razu włożyć złoty? mi za każdym razem najpierw wkładają te okropne ze stali chirurgicznej:/
ReplyDeleteniby tak, mi przebił to chłopak i od razu założyłam kółko
Deletesłuchaj, jesli przebija się chrząstkę ucha nie mozna od razu zakladac pelnego kolka tylko takie otwarte z dwiema kulkami (takie jak zazwyczaj nosi sie przy septum) bo pelne kolko nie ugnie sie pod naciskiem chrzastki np w nocy kiedy spisz na tym uchu tylko zmiazdzy ją! Tak mi to wytlumaczyl moj piercer jak kiedys sama upieralam sie zeby od razu zalozyc pelne kolko.
Deleteoczywiscie najbezpieczniej poczekac az się zagoi z labretem, ja nie pierwszy raz wsadziłam od razu kółko i nigdy nic sie nie stało, nie śpię na tej stronie podczas gojenia się rany
DeleteRany! Laura, widziałaś gdzieś gustowne kosmetyczki? Same okropieństwa w sklepach. Z góry dziękuje ;*
ReplyDeletenie! sama szukam, mam taki skórzany woreczek Poli Rudnicki ale często wysypują mi się z niego kosmetyki, nie takie jest jego przeznaczenie
Deletekurcze, dobry pomysł na biznes z tymi kosmetyczkami bo na serio ciężko wyłapać coś ładnego. Buziak i dzięki :)
DeleteLaura, nie masz ciut zbyt ciemnego tego podkładu? Tak to wygląda na Insta.
ReplyDeletete bardziej pomaranczowe miejsca to bronzer, nakladam go na policzki, boki czola, dol brody i boki szczęki
DeleteTo może nie nakładaj pomarańczowego bronzera?
Deletelol on nie jest pomaranczowy, wyszedl tak na zdj z fleszem
Deletehttp://instagram.com/p/vtKpzARqvB/?modal=true wiesz co to za piosenka?
ReplyDeleteto jest chyba zmiksowany chief keef love sosa
Deleteużywasz różu, czy tylko bronzera?
ReplyDeletetlyko bronzera
DeleteLaura, podobają ci się ubrania Celine? Chciałabyś mieć jakąś torebkę tej marki? +czy podobają ci się koszulki comme des garcons? jakbys miała okazję to kupiłabyś tą z serduszkiem czy szkoda pieniążków?
ReplyDeletepewnie, najpiękniejsze rzeczy! tak. a ta koszulka jet ok ale nie kupilabym, kojarzy mi sie z 16letnimi gwiazdami instagrama
Deletepowiedziała gwiazda photobloga :D
Deletemasz jakieś sugestie co do gustownego (wbrew kiczowatej naturze tego dnia) prezentu na walentynki?
ReplyDeletenie mam jeszcze pomysłu :)
Delete