warto kupić jeansy jbrand? cały czas się zastanawiam nad nimi. Cos ma wysoki stan i jestem już do niego przyzwyczajona czy dobrze Ci sie nosi te Twoje z niższym stanem?
mialabym duze watpliwosci co do tego jak bedzie wygladala na zywo - obstawiam szmatlawy material, ktory w sekundę się obiera. juz jedną spodniczkę zwracałam, na stronie wyglądała świetnie, na zywo jak szmata z terranovy
klapeczki <3
ReplyDeleteThis is the perfect collection! x
ReplyDeletehej, nosiłabyś taką, tylko, że szarą z białym logo, czapkę? :)
ReplyDeletehttp://preorder.pl/img/imagecache/23001-24000/840x840_product_media_23001-24000_zoom1.jpg
jest ok ale nie kupilabym, bo jest duzo tego typu czapek, ktore podobaja mi sie o wiele bardziej
DeleteTwój chłopak się nie wkurza za takie odważne zdjęcia na insta? :P
ReplyDeleteLaura podobają Ci się torebki Longchamp?
ReplyDeletenie
DeleteLaurko, chciałabym kupić ogrodniczki. Wiesz może gdzie dostanę? Klasyczne, jeansowe.
ReplyDeletea levis?
Deletewarto kupić jeansy jbrand? cały czas się zastanawiam nad nimi. Cos ma wysoki stan i jestem już do niego przyzwyczajona czy dobrze Ci sie nosi te Twoje z niższym stanem?
ReplyDeletetak, fajne są. też wolę wyższy stan ale one bardzo dobrze leżą
Deletehttp://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/odziez/spodnice/d%C5%82uga-spodnica-z-rozcieciem/?id=33083612_02&n=1&s=prendas.faldas&ident=0__0_1421809844542&ts=1421809844542
ReplyDeletemyslisz, ze bedzie sie dobrze ukladac?
mialabym duze watpliwosci co do tego jak bedzie wygladala na zywo - obstawiam szmatlawy material, ktory w sekundę się obiera. juz jedną spodniczkę zwracałam, na stronie wyglądała świetnie, na zywo jak szmata z terranovy
DeleteCo sądzisz o takiej bluzce? http://i.imgur.com/2INDOfW.jpg
ReplyDeleteczy na zdjęciu widnieje golf benetton + spodnie deni cler? http://scontent-a.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10852792_1518778495061386_1539328362_n.jpg
ReplyDeletegolf benetton, spodnie z mango
Deletepłaszcz z przedostatniego zdjęcia przepiękny! :)
ReplyDelete